Informacija VAIRUOTOJUI
vežančiam "Baltija" autostopo varžybų dalyvius

Vilniaus autostopo klubas

Turbūt sutiksite, kad Lietuvoje per daug susvetimėjimo ir nepasitikėjimo vieni kitais. Žinoma, visada viskuo pasitikėti negalima, bet blogai tai, kad dažnai iš anksto žiūrime į kitą žmogų įtariai, užsidarome savyje, vengiame bendrauti ir dalintis.

Autostopas padeda kovoti su šiomis problemomis. Visų pirma jis stiprina vairuotojo ir keliautojo tarpusavio pasitikėjimą. Daugelis žmonių, kurie norėtų su Jumis pasidalinti kelionės laiką, yra įdomūs, todėl kelionė kartu atrodys trumpesnė.

Autostopas stiprina atvirumą ir nesavanaudišką bendravimą. Savo kasdieninėje aplinkoje Jūs tikriausiai bendraujate su panašiais į save. Bet žmonės būna labai įvairūs! Susitikimas ir pokalbis su jais, tikėtina, praturtins Jūsų gyvenimą ir išplės akiratį.

Kita problema – dažnai mes į viską žiūrime per materialumo prizmę. Taip, pinigai gyvenime svarbūs, bet jie ne svarbiausi. Bendravimas, supratimas, pagalba ir nesavanaudiškumas yra svarbesni. Sustodami autostopininkui Jūs įrodysite sau ir kitiems, kad ne viskas, kas gera, gyvenime perkama ir parduodama.

Na, ir galiausiai ekologija. Daugelis mėgstame važinėti automobiliu po vieną. Tai patogu, bet nelabai gerai aplinkai. Daug ekologiškiau važiuoti keliese.

Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis, kasmet rengiame autostopo varžybas. Norime pakviesti Jus sustoti varžybų dalyviams ir pavėžėti juos tiek, kiek Jums pakeliui. Varžybų dalyvius atskirsite iš to, kad jie bus prisisegę numerius.

Šiemet įsteigėme prizą šauniausiam vairuotojui, kurį išrinks varžybų dalyviai. Padėkite dalyviams laimėti ir tapkite šauniausiu vairuotoju! Jei būsite tokiu išrinktas, su Jumis susisieks varžybų organizatoriai.